Publications Office of the EU
SE-Stockholm: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Stockholm: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused

  • Avaldatud
    06/05/2011
  • Tähtpäev
    29/06/2011
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,300,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
dnr 331/2011
Kirjeldus

Konkurrensverket avser att träffa avtal med en leverantör avseende rekryteringstjänster. Uppdraget omfattar delar av rekryteringsprocessen.
Under år 2010 köpte Konkurrensverket rekryteringstjänster för ca 296 000 SEK exklusive moms och under år 2009 för ca 518 000 SEK exklusive moms. Konkurrensverket kan dock inte garantera någon volym under avtalstiden.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,300,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.