Publications Office of the EU
Alfa-alglukozidáza - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alfa-alglukozidáza

  • Avaldatud
    02/09/2026
  • Täna
    05/09/2026
  • Tähtpäev
    02/10/2026
  • Pakkumuste avamine
    02/10/2026
Olek
Avaldatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Detská fakultná nemocnica Košice
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SK042 Košický kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
33610000 Seedetrakti ja ainevahetust puudutavad ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
551,320.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
25-VO/2026/Rdfn
Kirjeldus

Liek je potrebný na liečbu pacientov s Pompeho chorobou, ktorí majú nízke hladiny enzýmu nazývaného alfa glukozidáza, ktorý pomáha organizmu regulovať hladiny glykogénu. Glykogén dodáva organizmu energiu, avšak pri Pompeho chorobe sa úrovne glykogénu môžu zvýšiť priveľmi. Liek obsahuje syntetický enzým (účinnú látku) nazývaný alfa-alglukozidáza – dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri Pompeho chorobe nedostatok.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://evo.isepvo.sk
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://evo.isepvo.sk
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/10/2026 09:10
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Hinnanguline väärtus
551,320.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.