Publications Office of the EU
E-Valladolid: Pabermähkmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

E-Valladolid: Pabermähkmed

  • Avaldatud
    01/10/2011
  • Tähtpäev
    26/10/2011
  • Pakkumuste avamine
    07/11/2011
  • Leping sõlmitud
    24/11/2011
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES418 Valladolid
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33751000 Pabermähkmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
19,044,660.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,109,366.67 EUR
Pakkumuse viitenumber
174/2011
Kirjeldus

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/11/2011 13:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

33751000 - Pabermähkmed

33140000 - Meditsiinilised tarbekaubad

33100000 - Meditsiiniseadmed

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
19,044,660.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
12,109,366.67 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ontex ID, SAU
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.