Publications Office of the EU
Hispaania-Torrejón de Ardoz: Sõjaväevorm - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Torrejón de Ardoz: Sõjaväevorm

  • Avaldatud
    20/05/2022
  • Tähtpäev
    22/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    27/06/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
35811300 Sõjaväevorm
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,124,874.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
2022/EA22/00000411E
Kirjeldus

Uniformes, Pantalones, Camisas, Correaje y Guante Gris (20229016)

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Riiklik registrikood: S2822022F
Postiaadress: Carretera Nacional II, Km. 22,8
Linn: Torrejón de Ardoz
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28850
Riik: ESP
Kontaktisik: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Peamine aadress: http://www.contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/06/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.