Publications Office of the EU
Saksamaa-Hamburg: Toorehitiste ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hamburg: Toorehitiste ehitustööd

  • Avaldatud
    03/04/2019
  • Tähtpäev
    08/05/2019
  • Pakkumuste avamine
    08/05/2019
  • Leping sõlmitud
    09/09/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45223220 Toorehitiste ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,537,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,902,652.88 EUR
Pakkumuse viitenumber
GMH VOB OV 023-19 LG
Kirjeldus

Die Grund- und Stadtteilschule Stübenhofer Weg befindet sich im Hamburger Stadtteil Wilhelmsburg. Das Bauvorhaben ist in 3 Bauschnitte unterteilt, beginnend mit Abriss- und Baumfällarbeiten, den Neubau der Grundschule mit einer Turnhalle und den Anbau an die Stadtteilschule. Im zweiten Bauabschnitt wird ein Werkstattgebäude errichtet, incl. Umbau und Sanierung von Fachklassen und im dritten Bauabschnitt erfolgt der Neubau einer zweiten Sporthalle.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.bieterportal.hamburg.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/05/2019 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,537,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,902,652.88 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Diedrich Schröder GmbH & Co. KG
Postiaadress: Zeppelinstraße 1
Linn: Bremervörde
Sihtnumber: 27432
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.