Publications Office of the EU
BAV 80983 Koolikompleks Krähbühlstrasse - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

BAV 80983 Koolikompleks Krähbühlstrasse

  • Avaldatud
    08/07/2024
  • Tähtpäev
    15/08/2024
  • Leping sõlmitud
    03/12/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
HBD - Amt für Hochbauten (AHB)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CH040 Zürich
Ärivaldkond (peamine CPV)
45210000 Hoonete ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
326,908.34 CHF
Pakkumuse viitenumber
c68d643e-e6dd-4d7b-bf89-5d5e1dffb158
Kirjeldus

BKP 250 sanitaarruumide ümberehitamine

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Zuschlagskriterien
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
326,908.34 CHF
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DE_Hälg & Co. AG, Zweigniederlassung Zürich
Postiaadress:
Linn: Zürich
Sihtnumber: 8005
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.