Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Denain: Mootorsõidukid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Denain: Mootorsõidukid

  • Avaldatud
    27/01/2018
  • Tähtpäev
    08/03/2018
  • Tühistatud
    26/05/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Ville de Denain
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Ärivaldkond (peamine CPV)
34100000 Mootorsõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,200,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
18AC01
Kirjeldus

Fourniture de véhicules d'occasion pour les services techniques de la ville de Denain.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_KnthhuPU2E
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/03/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

34100000 - Mootorsõidukid

34144000 - Eriotstarbelised mootorsõidukid

34140000 - Raskeveokid

34110000 - Sõiduautod

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.