Publications Office of the EU
Soome-Helsingi: Telekommunikatsiooniteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Soome-Helsingi: Telekommunikatsiooniteenused

  • Avaldatud
    15/03/2021
  • Leping sõlmitud
    03/05/2022
  • Tähtpäev
    10/03/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Kuntien Tiera Oy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FI Suomi/Finland
Hankija asukoht
NUTS code: FI Suomi/Finland
Ärivaldkond (peamine CPV)
64200000 Telekommunikatsiooniteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,800,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
90,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Dynaamisen hankintajärjetelmän (DPS) kohteena ovat tietoliikennepalvelut - liittymät ja niihin liittyvät asiantuntijatyöt Kuntien Tiera Oy:lle ja Kuntien Tiera Oy:n asiakkaille.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tarjouspalvelu.fi/tiera?id=336978&tpk=20d29207-8992-4473-8a75-0d0c6ded9879
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
10,800,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
90,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Telia Finland Oyj
Postiaadress: Pasilan asema-aukio 1
Linn: Helsinki
Sihtnumber: 00520
Riik: FIN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.