Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Gonfreville-l'Orcher: Ehitusinspektsiooni tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Gonfreville-l'Orcher: Ehitusinspektsiooni tehnilised teenused

  • Avaldatud
    02/03/2022
  • Tähtpäev
    01/04/2022
  • Pakkumuste avamine
    01/04/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
ville de Gonfreville l'orcher
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Ärivaldkond (peamine CPV)
71631300 Ehitusinspektsiooni tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
320,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2022-002
Kirjeldus

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ville de Gonfreville l'orcher
Postiaadress: place Jean Jaurès
Linn: Gonfreville L'Orcher
NUTSi kood: FRD22
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/04/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
320,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.