Publications Office of the EU
Poola-Białystok: Röntgenkontrollseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Białystok: Röntgenkontrollseadmed

  • Avaldatud
    12/03/2019
  • Tähtpäev
    26/04/2019
  • Leping sõlmitud
    18/06/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL84 Podlaskie
Hankija asukoht
NUTS code: PL84 Podlaskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
38582000 Röntgenkontrollseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,162,601.63 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,020,029.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
2001-ILZ.260.4.2019
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
10,162,601.63 PLN
Lepingu lõplik väärtus
10,020,029.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Postiaadress: Emilii Plater 53
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 00-113
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.