Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Laborites kasutatavad klaastooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Laborites kasutatavad klaastooted

  • Leping sõlmitud
    27/03/2013
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33793000 Laborites kasutatavad klaastooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
615,500.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
487,588.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
615,500.00
Lepingu lõplik väärtus
487,588.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Vitrum VWR, s.r.o.
Postiaadress: Nuselská 1419/53
Linn: Praha 4
Sihtnumber: 140 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.