Publications Office of the EU
Täiendav tervisekindlustus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Täiendav tervisekindlustus

  • Leping sõlmitud
    23/04/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Office Public de l'Habitat de La Rochelle - OPH (17)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Ärivaldkond (peamine CPV)
66512000 Õnnetusjuhtumi- ja tervisekindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,373,473.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
GDCS2023005
Kirjeldus

Täiendava tervishoiupoliitikaga liitumine.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Proposition de prix
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Proposition technique
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,373,473.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AVENIR MUTUELLE
Postiaadress:
Linn: PARIS
Sihtnumber: 75012
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.