-
Avaldatud08/04/2022
-
Tähtpäev12/05/2022
-
Pakkumuste avamine12/05/2022
-
Leping sõlmitud07/06/2022
-
Täna04/09/2026
Utiliidid
Saksamaa-Chemnitz: Tisleri- ja puusepatoodete paigaldustööd
Für den Neubau einer dreizügigen Oberschule mit Zweifeldsporthalle erforderliche Tischlerarbeiten zur Herstellung und Einbau von u.a. Tribünenbänken und Fensterbänken.
Ametlik nimi: KommunalBau Chemnitz GmbH
Postiaadress: Clausstraße 10/12
Linn: Chemnitz
NUTSi kood: DED41
Sihtnumber: 09126
Riik: DEU
Peamine aadress: www.ggg.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe.de
Postiaadress:
Linn: Dresden
Sihtnumber:
Riik: DEU
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.