Publications Office of the EU
Sõitjate regulaarne bussivedu - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Sõitjate regulaarne bussivedu

  • Avaldatud
    11/08/2025
  • Tähtpäev
    11/09/2025
  • Tühistatud
    08/10/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Dunakeszi Város Önkormányzata
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: HU120 Pest
Ärivaldkond (peamine CPV)
60100000 Maanteetransporditeenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
EKR001169302025
Kirjeldus

Sõitjate regulaarne bussivedu: Võitnud pakkuja ülesanne on avaliku teenindamise lepingu raames käitada Dunakeszi linna halduspiirides regulaarset kohalikku avalikku bussitranspordivõrku.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001169302025
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001169302025
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/09/2025 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 2. A megajánlott autóbuszok átlagéletkora (év)
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: 1. Nettó ajánlati ár (Ft./km)
Osakaal (protsentides, täpne) : 80
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.