-
Avaldatud11/06/2021
-
Tähtpäev14/07/2021
-
Pakkumuste avamine14/07/2021
-
Leping sõlmitud04/10/2021
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Ungari-Budapest: Finantsturgude administreerimisteenused
Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása
Ametlik nimi: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Riiklik registrikood: 10585560244
Postiaadress: Csokonai utca 3.
Linn: Budapest
NUTSi kood: HU110
Sihtnumber: 1081
Riik: HUN
Kontaktisik: Hausenblasz Máté
Peamine aadress: http://www.nisz.hu
Elektrooniliselt aadressil:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Postiaadress: Hungária Körút 17-19
Linn: Budapest
Sihtnumber: 1143
Riik: HUN
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.