Publications Office of the EU
Rumeenia-Târgu Jiu: Eriotstarbelised mootorsõidukid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Târgu Jiu: Eriotstarbelised mootorsõidukid

  • Avaldatud
    06/04/2022
  • Tähtpäev
    09/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    09/05/2022
  • Leping sõlmitud
    02/06/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
EDILITARA PUBLIC S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO412 Gorj
Hankija asukoht
NUTS code: RO412 Gorj
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144000 Eriotstarbelised mootorsõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,473,000.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,472,600.00 RON
Pakkumuse viitenumber
27295841202219
Kirjeldus

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: EDILITARA PUBLIC S.A.
Riiklik registrikood: RO 27295841
Postiaadress: Strada Victoriei, nr. 45
Linn: Targu Jiu
NUTSi kood: RO412
Sihtnumber: 210234
Riik: ROU
Kontaktisik: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Peamine aadress: http://www.edilitara.ro
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/05/2022 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,473,000.00 RON
Lepingu lõplik väärtus
1,472,600.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Postiaadress: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Linn: Ciorogarla
Sihtnumber: 077055
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.