Publications Office of the EU
Poola-Gdańsk: Tehnilise analüüsi ja nõuandeteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Gdańsk: Tehnilise analüüsi ja nõuandeteenused

  • Avaldatud
    02/05/2023
  • Tähtpäev
    30/05/2023
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2023
  • Leping sõlmitud
    01/08/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Województwo Pomorskie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL63 Pomorskie
Hankija asukoht
NUTS code: PL63 Pomorskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
71621000 Tehnilise analüüsi ja nõuandeteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
248,967.48 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
275,000.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
DAZ-Z.272.39.2023
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania „Pomorskie na lekkim gazie – kierunki
i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040” dotyczącego wykonalności przedsięwzięć strategicznych tj: Przedsięwzięcie strategiczne pn. „Pomorska Dolina Wodorowa”.
2. Opis przedmiotu zamówienia został określony w:
• opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
• projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Województwo Pomorskie
Riiklik registrikood: 191674836
Postiaadress: ul. Okopowa 21/27
Linn: Gdańsk
NUTSi kood: PL63
Sihtnumber: 80-810
Riik: POL
Kontaktisik: Paweł Adamski
Peamine aadress: www.bip.pomorskie.eu
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2023 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
248,967.48 PLN
Lepingu lõplik väärtus
275,000.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: 4CF sp. z o.o.
Postiaadress: Plac Trzech Krzyży 10/14
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 00-499
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.