Publications Office of the EU
Saksamaa-Hamburg: Metallitöö - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hamburg: Metallitöö

  • Avaldatud
    17/05/2021
  • Tähtpäev
    15/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    15/06/2021
  • Leping sõlmitud
    13/09/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
SBH | Schulbau Hamburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262670 Metallitöö
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,266,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
67,068.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
SBH VOB OV 079-21 LG
Kirjeldus

In der Schule Fraenkelstraße wird das gesamte Gebäude in einem Bauabschnitt saniert.
Es handelt sich um ein Gebäude mit 7 Vollgeschossen (UG bis 5. OG) mit Unterrichtsräumen,
Fachklassen, Speiseräumen, zwei Sporthallen, einer Aula und drei Haupt-Treppenhäusern,
einem 2. Untergeschoss (Kriechkeller, bis ca. 1,80 m hoch) und einem Treppenaufgang zum
Dachaustritt (6. OG). Insgesamt umfasst das Gebäude knapp 7.300 m² Fläche.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/524bf672-ee8e-4dfd-bc8e-badc00056381
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/06/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
6,266,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
67,068.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Hardt Edelstahl und Metallbau GmbH
Postiaadress: Husumer Straße 27
Linn: Tellingstedt
Sihtnumber: 25782
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.