Publications Office of the EU
„Mykanówi omavalitsusüksuses asuvast kinnisvarast pärit olmejäätmete vastuvõtmine, vedu ja käitlemine 2024/2025“ - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

„Mykanówi omavalitsusüksuses asuvast kinnisvarast pärit olmejäätmete vastuvõtmine, vedu ja käitlemine 2024/2025“

  • Avaldatud
    06/09/2024
  • Tähtpäev
    14/10/2024
  • Pakkumuste avamine
    14/10/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gmina Mykanów
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL224 Częstochowski
Ärivaldkond (peamine CPV)
90000000 Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
IZP.271.13.2024
Kirjeldus

„Mykanówi omavalitsusüksuses asuvast kinnisvarast pärit olmejäätmete vastuvõtmine, vedu ja käitlemine 2024/2025“

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/10/2024 11:10
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena Brutto
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Termin płatności faktur
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.