Publications Office of the EU
Saksamaa-Neubrandenburg: Kommunaalteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Neubrandenburg: Kommunaalteenused

  • Avaldatud
    08/06/2020
  • Tähtpäev
    07/07/2020
  • Leping sõlmitud
    27/10/2020
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE80J Mecklenburgische Seenplatte
Ärivaldkond (peamine CPV)
65000000 Kommunaalteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
168,512.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Rahmenvertrag zur Bereitstellung eines Systems für die SMGW-Administration und Messwertverarbeitung.
Das funktionsfähige Gesamtsystem muss bis zum 31.12.2020 geliefert werden.
Bis zum Ende des Jahres 2024 sollen insgesamt ca. 930 intelligente Messsysteme in die GWA- und MDM-Systeme eingebunden sein.
Die Leistungen für MDM und GWA sind für einen Zeitraum von 4 Jahren mit Verlängerungsoption, um je 1 Jahr sofern er nicht mit einer Kündigungsfrist von 6 Monaten zum Vertragsende gekündigt wird, anzubieten.
Die Neubrandenburger Stadtwerke GmbH übernimmt für alle beteiligten Auftraggeber die Ausschreibung. Es werden gleiche Preise und Lieferkonditionen für alle beteiligten Auftraggeber vereinbart. Der Zuschlag wird im Namen und im Auftrag der beteiligten Auftraggeber erteilt.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Postiaadress: John-Schehr-Str. 1
Linn: Neubrandenburg
NUTSi kood: DE80J
Sihtnumber: 17033
Riik: DEU
Peamine aadress: www.neu-sw.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.evergabemv.de/E72122636
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Hankijad
Stadtwerke Güstrow GmbH
Stadtwerke Malchow
Stadtwerke Pasewalk GmbH
Stadtwerke Parchim GmbH
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
168,512.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MeterPan GmbH
Postiaadress: Rathausallee 33
Linn: Norderstedt
Sihtnumber: 22846
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.