Publications Office of the EU
Konsultatsiooniteenuste raamleping - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Konsultatsiooniteenuste raamleping

  • Avaldatud
    03/08/2026
  • Tähtpäev
    26/08/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Harstad Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
30,400,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
cmkkyeurp0000jr04ikzd98nv
Kirjeldus

Harstadi vald, Kvæfjordi vald, Lødingeni vald, Tjeldsundi vald ja Ibestadi vald soovivad sõlmida pakkujatega paralleelsed raamlepingud arhitektidele ja inseneridele tehnilise nõustamise teenuste osutamiseks järgmistes valdkondades: Alltöövõtuleping 1 Ehitustehnilised teenused: Ehitus, elektrotehnika, kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed ning kanalisatsioon. Alltöövõtuleping 2 Tuletõrjekorraldusteenused Alltöövõtuleping 3 Projektijuhtimine/ehitaja ombudsman/ehituse juhtimine/ (ITB koordinaator). Alltöövõtuleping 4 Hoonete ja protsesside automatiseerimine. Alltöövõtuleping 5 Arhitekt/tehnilised joonised Alltöövõtuleping 6 Tsooniplaan Soovime sõlmida paralleelsed kokkulepped igas distsipliinis, et tagada suurem kindlus kättesaadavuse osas. Iga allhankelepingu kohta sõlmitakse kuni kolm raamlepingut. Pakkumisi võib esitada ühe või mitme allhankelepingu kohta. Järjestus: Paralleelsete raamlepingute olemasolu korral sõlmitakse nõudmiseni lepingud vastavalt hindamiskriteeriumide hindamisele järgnevale paremusjärjestusele. Lepingupartner nr 1 on see, kellel on igal juhul võimalus töö üle võtta. Projektid, mille suhtes seda hanget kohaldatakse, on käesoleva hankega hõlmatud munitsipaalhoonete, -alade ja -kinnistute projektid omavalitsustes. Lepingu maksumus Hankija omavalitsuste hinnanguline aastane tarbimine on 7 600 000 Norra krooni. Tegemist on vaid hinnanguga ja see ei ole omavalitsustele siduv. Hinnanguline jaotus igas kaubanduses aastas: Ehitustehnilised teenused: Ehitus, elektrotehnika, kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed – 1 000 000 Norra krooni 1.Tuletehnikateenused – 800 000 Norra krooni 2.Projekti juhtimise/ehitamise ombudsman – 1 000 000 Norra krooni 3.Ehitamise ja protsesside automatiseerimine – 800 000, 4.Arhitekt/tehnilised joonised – 1 000 000 Norra krooni 5.Tsooniplaan – 3 000 000 Norra krooni Hanke seos juba allkirjastatud lepingutega. Harstadi omavalitsus on sõlminud paralleelsed raamlepingud suurprojektide jaoks järgmistes valdkondades: Ehitaja esindaja Coorinator (täitmine / SHA) ITB koordinaator Professionaalne tugi / konsultant - elektro Professionaalne tugi / konsultant HVAC ja kanalisatsioon. Tarne põhjalik kirjeldus on esitatud nõude kirjelduses. Eeldatakse, et see leping võtab üle suurprojektide lepingu.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://hyyr.no/procurement/cmkkyeurp0000jr04ikzd98nv
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://hyyr.no/procurement/cmkkyeurp0000jr04ikzd98nv
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.