Publications Office of the EU
Itaalia-Trieste: Kalmistuhooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Trieste: Kalmistuhooldusteenused

  • Avaldatud
    21/12/2022
  • Tähtpäev
    14/02/2023
  • Pakkumuste avamine
    15/02/2023
  • Leping sõlmitud
    29/03/2023
  • Täna
    07/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
AcegasApsAmga S.p.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITH44 Trieste
Hankija asukoht
NUTS code: ITH44 Trieste
Ärivaldkond (peamine CPV)
98371111 Kalmistuhooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,010,600.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,487,286.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2212000620
Kirjeldus

Realizzazione di servizi cimiteriali di sepoltura e di manutenzione in tutti i cimiteri del Comune di Trieste e di esercizio e manutenzione degli impianti di luce votiva nei cimiteri del Comune di Trieste gestiti da AcegasApsAmga per il periodo di 36 mesi, con la possibilità di rinnovo alle stesse condizioni contrattuali per ulteriori 12 mesi ad insindacabile giudizio della Committente AcegasApsAmga S.p.A.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.gruppohera.it/irj/portal
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/02/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,010,600.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,487,286.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: COOPERATIVA SOCIALE BARBARA B S.C.S,
Postiaadress:
Linn: TORINO
Sihtnumber:
Riik: ITA

Ametlik nimi: ITALSPURGHI ECOLOGIA Srl
Postiaadress:
Linn: SAN DORLIGO DELLA VALLE
Sihtnumber:
Riik: ITA

Ametlik nimi: SILVE SPA
Postiaadress:
Linn: FIRENZE
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.