Publications Office of the EU
Unterstützungsleistungen im Bereich der künstlichen Intelligenz - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unterstützungsleistungen im Bereich der künstlichen Intelligenz

  • Avaldatud
    12/03/2025
  • Tühistatud
    23/04/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/05/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
34,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 13
Kirjeldus

Unterstützungsleistungen im Themenbereich der künstlichen Intelligenz wobei folgende Leistungen Gegestand der Beschaffungen sind: Los 1 "Projektmanagement im Bereich der künstlichen Intelligenz" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 1, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 1 Los 2 "Projektmanagement im Bereich der künstlichen Intelligenz" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 2, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 2 Los 3 "Beratungsleistungen im Bereich der künstlichen Intelligenz" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 3, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 3 Los 4 "Beratungsleistungen im Bereich der künstlichen Intelligenz" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 4, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 4 Los 5 "Unterstützungsleistungen für KI getriebene Datenanalyse" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 5, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 5 Los 6 "Unterstützungsleistungen für KI getriebene Datenanalyse" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 6, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 6 Los 7 "Unterstützungsleistungen für KI getriebene Datenanalyse" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 7, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 7 Los 8 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 8, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 8 Los 9 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 9, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 9 Los 10 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 10, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 10 Los 11 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 11, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 11 Los 12 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 12, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 12 Los 13 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 13, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 13 Los 14 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 14, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 14 Los 15 "Unterstützungsleistungen für KI Trainingsdatenoptimierung" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 15, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 15 Los 16 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 16, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 16 Los 17 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 17, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 17 Los 18 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 18, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 18 Los 19 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 19, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 19 Los 20 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 20, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 20 Los 21 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 21, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 21 Los 22 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 22, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 22 Los 23 "Entwicklungsleistungen für KI Softwaresysteme" für Bedarfsträger gemäß: Liste der Bedarfsträger Los 23, Az.: ZIB 14.05 - 9962/23/VV : 23

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.evergabe-online.de
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
http://www.evergabe-online.de
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/05/2025 11:31
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
34,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.