Publications Office of the EU
Soome-Oulu: Redelautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Soome-Oulu: Redelautod

  • Avaldatud
    26/01/2016
  • Tähtpäev
    04/03/2016
  • Leping sõlmitud
    06/04/2016
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Oulun kaupunki
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Hankija asukoht
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144211 Redelautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
585,900.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
OUKA/9686/02.08.00/2015
Kirjeldus

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Oulun kaupunki
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
585,900.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Bronto Skylift Oy
Postiaadress: Teerivuorenkatu 28
Linn: Tampere
Sihtnumber: 33300
Riik: FIN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.