Publications Office of the EU
Rahmenvertrag Baumsanierungsarbeiten und Schutz von Bäumen sowie Vegetationsflächen in den Objekten der Stadt Wien - Wiener Wohnen - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rahmenvertrag Baumsanierungsarbeiten und Schutz von Bäumen sowie Vegetationsflächen in den Objekten der Stadt Wien - Wiener Wohnen

  • Avaldatud
    19/12/2023
  • Tähtpäev
    17/01/2024
  • Pakkumuste avamine
    17/01/2024
  • Leping sõlmitud
    27/06/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
77211500 Puuhooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,353,864.50 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
1498841-2023
Kirjeldus

Baumsanierung - Los 1 und Los 2

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/168895
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/168895
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/01/2024 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.