Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Maisons Alfort: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Maisons Alfort: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    22/06/2016
  • Tähtpäev
    19/08/2016
  • Pakkumuste avamine
    22/08/2016
  • Leping sõlmitud
    11/01/2017
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Anses
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
50700000 Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
576,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
16FCS021
Kirjeldus

Maintenance des installations techniques et prestations multitechniques pour l'Anses — site de Ploufragan. Le marché à passer est un accord-cadre (contrat cadre individuel) à bons de commande. Sur une base forfaitaire ferme: prestations d'exploitation et de maintenance du site. Prestations à bons de commande: interventions pour dépannage réalisées en dehors des plages horaires définies et les ingrédients, pièces détachées et de rechange non compris au forfait ainsi que les consommables et les pièces de rechange utilisés dans la prestation multitechnique. ... Le montant minimum du marché correspond au montant des prestations forfaitaires fermes pour la première période d'exécution de 12 mois. Il n'est pas fixé de montant maximum.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.entrepriseadvancedsearch&allcons&refconsultation=297373&orgacronyme=h8j
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/08/2016 14:00
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
576,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Missenard Quint B
Postiaadress: rue Eugène Freyssinet ZI le Royeux
Linn: Gauchy
Sihtnumber: 02430
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.