Publications Office of the EU
Saksamaa-Jena: Ohustatud liikide kaitseteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Jena: Ohustatud liikide kaitseteenused

  • Avaldatud
    31/03/2020
  • Tähtpäev
    05/05/2020
  • Pakkumuste avamine
    05/06/2020
  • Leping sõlmitud
    16/06/2020
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Thüringer Landesamt für Umwelt, Bergbau und Naturschutz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEG0 Thüringen
Hankija asukoht
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
90721700 Ohustatud liikide kaitseteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,059,623.01 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
19
Pakkumuse viitenumber
R-III/31-2020/07
Kirjeldus

Gegenstand der Beschaffung der Loseinheit 1 ist die landesweite Erfassung des Rot- und Schwarzmilanbestandes.
Gegenstand der Beschaffung für die Loseinheiten 2-19 ist das SPA-Monitoring, welches als Daueraufgabe in 44 EU-Vogelschutzgebieten im sechsjährigen Turnus durchgeführt wird. Die SPA-Kartierungen berücksichtigen alle wertgebenden Brut- und Zugvogelarten. Die Brutvogelkartierung in den SPA-Gebieten erfolgt als vollflächige Revierkartierung nach Methodenstandard (Südbeck et al. 2005). Die Zug- und Rastvogelerfassung erfolgt in den Offenlandbereichen und orientiert sich an den Vorgaben der DDA-Wasservogelzählung. Für alle wertgebenden Vogelarten in SPA erfolgt eine Bewertung des Erhaltungsschemas entsprechend LANA-Beschluss („Pinnebergschema“).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=320815
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/06/2020 10:01
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.