Publications Office of the EU
Hispaania-Alicante: Mitteelamukinnisvara teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Alicante: Mitteelamukinnisvara teenused

  • Avaldatud
    27/07/2021
  • Tähtpäev
    27/08/2021
  • Pakkumuste avamine
    10/09/2021
  • Leping sõlmitud
    05/11/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Hankija asukoht
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Ärivaldkond (peamine CPV)
70332000 Mitteelamukinnisvara teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,251,094.44 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750,151.55 EUR
Pakkumuse viitenumber
DD/006/21
Kirjeldus

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Riiklik registrikood: S4611001A
Postiaadress: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Linn: Alicante
NUTSi kood: ES521
Sihtnumber: 03008
Riik: ESP
Kontaktisik: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Peamine aadress: http://www.sptcv.net
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/09/2021 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,251,094.44 EUR
Lepingu lõplik väärtus
750,151.55 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: UTE INGESAN - PROMED
Postiaadress: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Linn: Valencia
Sihtnumber: 46023
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.