Publications Office of the EU
Saksamaa-Offenburg: Uste paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Offenburg: Uste paigaldamine

  • Avaldatud
    15/07/2021
  • Tähtpäev
    19/08/2021
  • Pakkumuste avamine
    19/08/2021
  • Leping sõlmitud
    27/09/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Landratsamt Ortenaukreis
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
45421131 Uste paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
151,357.71 EUR
Pakkumuse viitenumber
2021003607
Kirjeldus

20 St. Holztürelemente ohne Anforderungen
2 St. Innentüren für Nassräume
7 St. Türelemente mit Brand- und Rauchschutzanforderungen
18 St. Holztürelemente mit Schallschutzanforderungen
4 St. Holztürelemente mit Strahlenschutzanforderungen
18 St. Metalltürelemente mit Brand- und Rauchschutzanforderungen
1 St. Brandschutzklappe

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/08/2021 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
151,357.71 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Schreinerei Ness
Postiaadress: Mittelweg 6
Linn: Friesenheim
Sihtnumber: 77948
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.