Publications Office of the EU
Itaalia-Cori: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Cori: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    15/10/2021
  • Tähtpäev
    29/11/2021
  • Pakkumuste avamine
    30/11/2021
  • Leping sõlmitud
    15/03/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Comune di Cori
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITI44 Latina
Hankija asukoht
NUTS code: ITI44 Latina
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,119,057.08 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,076,893.95 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Comune di Cori
Postiaadress: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Linn: Cori
NUTSi kood: ITI44
Sihtnumber: 04010
Riik: ITA
Peamine aadress: http://www.comune.cori.lt.it/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/11/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
7,119,057.08 EUR
Lepingu lõplik väärtus
7,076,893.95 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Lavorgna S.r.l.
Postiaadress:
Linn: San Lorenzello
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.