Publications Office of the EU
Uue lasteaiakeskuse Mitterfelden ehitamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Uue lasteaiakeskuse Mitterfelden ehitamine

  • Avaldatud
    22/12/2023
  • Tähtpäev
    22/01/2024
  • Pakkumuste avamine
    24/01/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Gemeinde Ainring
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE215 Berchtesgadener Land
Ärivaldkond (peamine CPV)
45422000 Puusepatoodete paigaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
226,327.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
K21-62-11
Kirjeldus

Ainringi omavalitsusüksus kavatseb ehitada ümber lasteaia Erich-Klöckner-Weg, Ainringi ringkond, Flur No: 661 juhtumit 83404 Ainring-Mitterfelden. Uue hoone tehisala on ligikaudu. 1 300 m². Hoonestatud ala on jagatud lastesõimeks (17 x 24 m) ja lasteaiaks (16,50 x 46 m). Hoone osad on ühendatud vahehoonega. Laureaia ehitatakse kolmekorruselise (EG, OG, DG) massiivistusena, lastesõime ehitatakse ühekohalise puitkonstruktsioonina. Sõime saab satldaši, lasteaeda katuse katuse lõuna suunas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://staatsanzeiger-eservices.de
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://staatsanzeiger-eservices.de
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/01/2024 10:40
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium.
Hinnanguline väärtus
226,327.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.