Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Kirurgilised implantaadid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Madrid: Kirurgilised implantaadid

  • Leping sõlmitud
    17/10/2018
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Dirección del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria (INGESA)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
33184100 Kirurgilised implantaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,260.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,886.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
39
Pakkumuse viitenumber
AM 2017/136
Kirjeldus

Suministro de prótesis de cadera para varias comunidades autónomas y organismos de la Administración del Estado.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.