Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Puhastusteenused

  • Avaldatud
    14/09/2018
  • Tähtpäev
    23/10/2018
  • Tühistatud
    21/12/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
OPH Vendée Habitat
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Hankija asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Ärivaldkond (peamine CPV)
90910000 Puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
12
Pakkumuse viitenumber
JUR3248
Kirjeldus

Accord-cadre avec emission de bons de commandes de nettoyage et service d'ordures ménagères des bâtiments de Vendée Habitat années 2019 à 2022.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: OPH Vendée Habitat
Riiklik registrikood: 27850001200184
Postiaadress: 28 rue Benjamin Franklin, CS 60045
Linn: La Roche-sur-Yon
NUTSi kood: FRG05
Sihtnumber: 85002
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.vendeehabitat.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.vendeehabitat.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/11/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.