Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Saint-Brieuc: Topograafilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Saint-Brieuc: Topograafilised teenused

  • Avaldatud
    21/07/2023
  • Tähtpäev
    20/09/2023
  • Pakkumuste avamine
    29/09/2023
  • Leping sõlmitud
    13/11/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
sde des Côtes d'armor
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Hankija asukoht
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Ärivaldkond (peamine CPV)
71351810 Topograafilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
283,476.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

accord cadre pour la réalisation de prestations topographiques et de contrôles de précision.
Le marché sera découpé en 4 lots

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://sde22.e-marchespublics.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/09/2023 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.