Publications Office of the EU
Hispaania-Palma de Mallorca: Verekotid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Palma de Mallorca: Verekotid

  • Avaldatud
    08/10/2014
  • Tähtpäev
    24/11/2014
  • Leping sõlmitud
    03/02/2015
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Fundació Banc de Sang i Teixits de les Illes Balears
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141613 Verekotid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,905,361.69 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,030,680.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
15/0002-00
Kirjeldus

Suministro de bolsas de sangre.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
1,905,361.69 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,030,680.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fresenius Kabi España, S.A.
Postiaadress: Marina, 16-18
Linn: Barcelona
Sihtnumber: 08005
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.