Publications Office of the EU
Kütuse tarnimine ametisõidukite ülipliivaba bensiini ja diislikütuse veoks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Kütuse tarnimine ametisõidukite ülipliivaba bensiini ja diislikütuse veoks

  • Avaldatud
    21/05/2025
  • Tähtpäev
    25/06/2025
  • Leping sõlmitud
    15/09/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Amag Ambiente SpA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITC18 Alessandria
Ärivaldkond (peamine CPV)
09130000 Nafta ja destillaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,265,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,509,300.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Kütuse tarnimine ametisõidukite ülipliivaba bensiini ja diislikütuse veoks

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://amagportalegare.aflink.it
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
http://amagportalegare.aflink.it
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

09130000 - Nafta ja destillaadid

09132000 - Nafta

Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prezzo
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
2,265,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,509,300.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: EREDI CAMPIDONICO SPA
Postiaadress:
Linn: Grugliasco
Sihtnumber: 10095
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.