Publications Office of the EU
Poola-Zduny: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Zduny: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused

  • Avaldatud
    13/04/2018
  • Tähtpäev
    30/05/2018
  • Leping sõlmitud
    02/08/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Gmina Zduny
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL416 Kaliski
Hankija asukoht
NUTS code: PL416 Kaliski
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
34,754.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
362,877.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
DG.271.9.2018
Kirjeldus

Przedmiot zamówienia stanowi wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Zduny.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) E-usługi dla Mieszkańców Gminy Zduny oraz wdrożenie systemu EOD i BIP.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.1 do SIWZ.
2) System wspomagający pracę Rady Miejskiej i udostępniający informacje dla mieszkańców. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.2 do SIWZ.
3) System informacji wizualnej (Digital Signage). Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.3 do SIWZ.
4) Digitalizacja zasobów przestrzennych i umieszczenie w GIS. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.4 do SIWZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gmina Zduny
Postiaadress: Rynek 2
Linn: Zduny
NUTSi kood: PL416
Sihtnumber: 63-760
Riik: POL
Kontaktisik: Tomasz Patalas, Rafał Markowski
Peamine aadress: http://zduny.bip.cc
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.