Publications Office of the EU
Hispaania-Huesca: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Huesca: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused

  • Avaldatud
    06/04/2022
  • Tähtpäev
    16/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/05/2022
  • Leping sõlmitud
    25/08/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES241 Huesca
Hankija asukoht
NUTS code: ES241 Huesca
Ärivaldkond (peamine CPV)
72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
811,684.66 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
742,541.15 EUR
Pakkumuse viitenumber
4181/2022
Kirjeldus

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Riiklik registrikood: P2217300I
Postiaadress: Plaza de la Catedral, 1
Linn: Huesca
NUTSi kood: ES241
Sihtnumber: 22002
Riik: ESP
Kontaktisik: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Peamine aadress: http://sedeelectronica.huesca.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/05/2022 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
811,684.66 EUR
Lepingu lõplik väärtus
742,541.15 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TAFYESA S.L.
Postiaadress:
Linn: Huesca
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.