-
Avaldatud03/05/2021
-
Tähtpäev03/06/2021
-
Pakkumuste avamine03/06/2021
-
Leping sõlmitud18/06/2021
-
Täna02/09/2026
Utiliidid
Leedu-Vilnius: Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.
Ametlik nimi: VĮ Turto bankas
Riiklik registrikood: 112021042
Postiaadress: Kęstučio g. 45
Linn: Vilnius
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: LT-08124
Riik: LTU
Kontaktisik: Edmundas Krištolaitis
Peamine aadress: http://www.turtas.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.