Publications Office of the EU
Saksamaa-Hannover: Tulekustutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hannover: Tulekustutid

  • Avaldatud
    17/02/2023
  • Tähtpäev
    16/03/2023
  • Pakkumuste avamine
    16/03/2023
  • Leping sõlmitud
    11/04/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Medizinische Hochschule Hannover
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Hankija asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Ärivaldkond (peamine CPV)
35111300 Tulekustutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
245,141.85 EUR
Pakkumuse viitenumber
2022/732/6196a
Kirjeldus

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/03/2023 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
245,141.85 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TOTAL Feuerschutz GmbH
Postiaadress: Esperantostraße 10
Linn: Hannover
Sihtnumber: 30519
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.