Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Concarneau: Toksiliste jäätmete, v.a radioaktiivsete jäätmete, ja saastatud pinnase kõrvaldamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Concarneau: Toksiliste jäätmete, v.a radioaktiivsete jäätmete, ja saastatud pinnase kõrvaldamisteenused

  • Avaldatud
    23/04/2021
  • Tähtpäev
    25/05/2021
  • Pakkumuste avamine
    25/05/2021
  • Leping sõlmitud
    13/07/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Valcor
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH02 Finistère
Hankija asukoht
NUTS code: FRH02 Finistère
Ärivaldkond (peamine CPV)
90523000 Toksiliste jäätmete, v.a radioaktiivsete jäätmete, ja saastatud pinnase kõrvaldamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,401,733.33 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
21U0400
Kirjeldus

Enlèvement, transport et traitement et/ou valorisation des Résidus d'épuration des fumées (Refiom) et des cendres sous chaudières des unités de valorisation énergétique des syndicats Sircob, Sotraval-gie et Valcor basés dans le Finistère (France).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=148608&orgAcronyme=c2y
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/05/2021 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.