Publications Office of the EU
ÖGK – easykidsi ennetusprogramm – 10. osa: Viin - Tohutu kujul: Rühmakursuse käitumine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

ÖGK – easykidsi ennetusprogramm – 10. osa: Viin - Tohutu kujul: Rühmakursuse käitumine

  • Avaldatud
    03/09/2025
  • Tähtpäev
    17/10/2025
  • Leping sõlmitud
    29/01/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Österreichische Gesundheitskasse
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
85100000 Tervishoiuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
603,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
10
Kirjeldus

Hankeprojekti teemaks oli grupikursuste "Käitumine" loomine programmi "Enorm in Form" raames. Programm "Enorm in Form" toetab ülekaalulisi lapsi ja noorukeid läbi liikumis-, toitumis- ja käitumismoodulite, et saavutada muutus nende liikumis- ja toitumisharjumustes. Osa 10 puudutas Viini provintsi.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223909
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223909
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Schriftliches Konzept
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Bewertungsrelevanter Gesamtpreis
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
603,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Sigmund Freud Privatuniversität Wien GmbH
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1020
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.