Publications Office of the EU
Saksamaa-Nürnberg: Tõste- ja teisaldusmehhanismid ja osad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Nürnberg: Tõste- ja teisaldusmehhanismid ja osad

  • Avaldatud
    27/06/2023
  • Tähtpäev
    25/07/2023
  • Pakkumuste avamine
    25/07/2023
  • Leping sõlmitud
    14/08/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Staatliches Bauamt Nürnberg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
42400000 Tõste- ja teisaldusmehhanismid ja osad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
211,370.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
23-045236
Kirjeldus

Das Staatliche Bauamt Nürnberg beabsichtigt die Beschaffung von Fahrzeugaufbauten für ein vorhandenes 3-Achser-LKW-Fahrgestell. Der LKW mit Fahrzeugaufbauten ist im Bauamtsgebiet des Staatlichen Bauamtes Nürnberg für den Sommer- und Winterdiensteinsatz, sowie im Sicherungsdienst vorgesehen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/247987
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/07/2023 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
211,370.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Albert Fahrzeugbau GmbH
Postiaadress: Johann-Höllfritsch-Straße 23
Linn: Wendelstein
Sihtnumber: 90530
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.