Publications Office of the EU
Koduabi teenus. Teine kõne - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Koduabi teenus. Teine kõne

  • Avaldatud
    08/04/2024
  • Tähtpäev
    14/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    21/05/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Consejo de la Mancomunidad del Alhama-Linares
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES230 La Rioja
Ärivaldkond (peamine CPV)
85312000 Majutuseta sotsiaaltöö teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,412,225.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
99/2024
Kirjeldus

Koduabi teenus. Teine kõne

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/05/2024 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Número de horas anuales a realizar por la empresa de forma gratuita .
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Oferta económica .
Osakaal (protsentides, täpne) : 50
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Mejoras.
Osakaal (protsentides, täpne) : 5
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Proyecto de organización y gestión del Servicio .
Osakaal (protsentides, täpne) : 35
Hinnanguline väärtus
2,412,225.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.