Publications Office of the EU
Trzebinia puhkekeskuste Balaton ja Chechło piirkonna juhtimine. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Trzebinia puhkekeskuste Balaton ja Chechło piirkonna juhtimine.

  • Avaldatud
    03/03/2026
  • Tähtpäev
    02/04/2026
  • Pakkumuste avamine
    02/04/2026
  • Leping sõlmitud
    07/05/2026
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gmina Trzebinia
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL21A Oświęcimski
Ärivaldkond (peamine CPV)
70330000 Kinnisvara haldusteenused vahendustasu või lepingu alusel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,391,000.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
GK.KGK.271.1.2026
Kirjeldus

Lepingu ese on Trzebinias asuvate Balatoni ja Chechło puhkekeskuste haldamine. Kõnealuse ülesande üksikasjalik kirjeldus ja ulatus on esitatud kokkuleppe A ja B lisas, milles määratletakse üksikasjalikult ja täpselt teenuse osutamise standardid. Puhkekeskusi „Balaton“ ja „Chechło“ peaks kaitsma litsentseeritud julgeolekuagentuur. Päästeteenuseid peaks osutama üksus, kellel on 18. augusti 2011. aasta seaduse (veealadel viibivate isikute ohutuse kohta) artikli 12 lõike 1 kohane veepäästeluba ja kes on kantud 8. septembri 2006. aasta seaduse (riikliku meditsiinipääste kohta) artikli 17 lõikes 1 osutatud riikliku meditsiinipäästesüsteemiga koostööd tegevate üksuste registrisse koos vajalike seadmetega vastavalt siseministri 27. veebruari 2012. aasta määrusele, mis käsitleb nõudeid kindlaksmääratud veealade varustamiseks pääste- ja abiseadmete, signalisatsiooni- ja hoiatusseadmete ning meditsiiniseadmete, ravimite ja sanitaartarvetega. Nõutav on 5-aastane kogemus ja vähemalt kaks positiivset arvamust koostööst veepääste valdkonnas. Basseini põhja kaitsvaid võrke tuleks kontrollida sukeldumisõigusega sukelduja osalusel, kes on läbinud põhikursuse, muu hulgas sukelduja KDP CMAS NZ (5 m). Kõik käesoleva lepingu täitmisest tulenevad kahjud kannab töövõtja. Töövõtjal peaksid olema kõnealuse ülesande täitmiseks vajalikud seadmed.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7ae2f7c-638f-4e8d-9ebd-2ea4a955f9de
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7ae2f7c-638f-4e8d-9ebd-2ea4a955f9de
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/04/2026 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Cena brutto oferty
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,391,000.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: EKO-SYSTEM ROBERT ADAMCZYK
Postiaadress:
Linn: Bolęcin
Sihtnumber: 32-540
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.