Publications Office of the EU
Itaalia-Brissogne: Kindlustus- ja pensionikindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Brissogne: Kindlustus- ja pensionikindlustusteenused

  • Avaldatud
    28/08/2019
  • Tähtpäev
    07/10/2019
  • Pakkumuste avamine
    08/10/2019
  • Leping sõlmitud
    17/12/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
IN.VA. S.p.A. — Centrale unica di committenza regionale per servizi e forniture
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC20 Valle d’Aosta/Vallée d’Aoste
Hankija asukoht
NUTS code: ITC20 Valle d’Aosta/Vallée d’Aoste
Ärivaldkond (peamine CPV)
66500000 Kindlustus- ja pensionikindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
364,800.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
265,820.80 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Affidamento dei servizi di copertura assicurativa per il periodo 31.12.2019 - 31.12.2023 per l’Azienda Regionale per l’Edilizia Residenziale (A.R.E.R.) della Valle d’Aosta.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: IN.VA. S.p.A. — Centrale unica di committenza regionale per servizi e forniture
Postiaadress: Loc. L'Île-Blonde 5
Linn: Brissogne
NUTSi kood: ITC20
Sihtnumber: 11020
Riik: ITA
Kontaktisik: Dott. Enrico Zanella
Peamine aadress: https://inva.i-faber.com/
Elektrooniliselt aadressil:
https://inva.i-faber.com/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/10/2019 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.