Publications Office of the EU
Saksamaa-Leipzig: Teepinna värvimistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Leipzig: Teepinna värvimistööd

  • Avaldatud
    01/03/2023
  • Tähtpäev
    30/03/2023
  • Pakkumuste avamine
    31/03/2023
  • Leping sõlmitud
    20/06/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Leipzig, Verkehrs- und Tiefbauamt
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233221 Teepinna värvimistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,255,427.60 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.04 EUR
Pakkumuse viitenumber
L-66.3-2023-00117
Kirjeldus

Rahmenvereinbarung 2023 "Fahrbahnmarkierung" im gesamten Gebiet der Stadt Leipzig (04103 - 04357 Leipzig)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/03/2023 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
7,255,427.60 EUR
Lepingu lõplik väärtus
0.04 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Wranik Verkehrsleittechnik GmbH
Postiaadress: Weltewitzer Straße 1
Linn: Taucha
Sihtnumber: 04425
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.