-
Avaldatud26/03/2025
-
Tähtpäev27/05/2025
-
Pakkumuste avamine27/05/2025
-
Leping sõlmitud25/08/2025
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college
Het doel is het contracteren van één opdrachtnemer voor de inhuur van surveillanten om onder andere te voldoen aan de volgende punten: • Ontzorging van managers en het examenbureau door één aanspreekpunt te realiseren voor alle inhuur van surveillanten; • Voldoen aan alle wet- en regelgeving m.b.t. inhuur van surveillanten; • Minder werk voor ondersteunende diensten (zoals financiën, P&O en inkoop). De geraamde waarde is geschat op € 248.000,- exclusief btw per jaar en € 992.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van vier (4) jaar. Deze raming is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren en de te verwachten daling. Hierbij geldt een maximale contractwaarde van 150%.
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.