Publications Office of the EU
Saksamaa-Hamburg: Algkoolide ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hamburg: Algkoolide ehitustööd

  • Avaldatud
    27/05/2017
  • Tähtpäev
    30/06/2017
  • Pakkumuste avamine
    30/06/2017
  • Leping sõlmitud
    07/08/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Freie und Hansestadt Hamburg, FB SBH | Schulbau Hamburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45214210 Algkoolide ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,171,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,133,571.62 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
SBH VOB OV 043-17 TG
Kirjeldus

Die Grundschule Alte Bergstedter Landstraße wird um einen Neubau ergänzt, die Bestandsgebäude wurden Abgebrochen oder werden saniert, Die Außenanlagen werden überplant. Hier ausgeschrieben sind die Sanierungsmaßnahmen für die Gebäude 06 bis 10 einschließlich der Turnhalle sowie der Pausenhalle.
Die zu sanierende Mietfläche umfasst rund 3 500 m² Die Baustellenzufahrt soll gesondert über den rückwärtigen Gebäudeteil über die Straße Teekoppel erfolgen.
Die Sanierung erfolgt in aufeinanderfolgenden Bauabschnitten.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Freie und Hansestadt Hamburg, FB SBH | Schulbau Hamburg
Postiaadress: Einkauf / Vergabe, An der Stadthausbrücke 1
Linn: Hamburg
NUTSi kood: DE600
Sihtnumber: 20355
Riik: DEU
Kontaktisik: Einkauf / Vergabe
Peamine aadress: http://www.hamburg.de/schulbau/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/06/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.