Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Pressid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Pressid

  • Avaldatud
    29/08/2012
  • Tähtpäev
    29/10/2012
  • Pakkumuste avamine
    29/10/2012
  • Leping sõlmitud
    23/11/2012
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
42636000 Pressid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,388,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,184,900.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/10/2012 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
5,388,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
5,184,900.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Schuler Pressen GmbH
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.